Mobile Menu

O firmieHonest
Gospodarka odpadami

Jesteśmy firmą z tradycjami działającą na rynku pomorskim od 2007 r. Głównym profilem działalności firmy jest szeroko pojęta gospodarka odpadami. Posiadamy zintegrowane pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami (transport, zbieranie, przetwarzanie). Gwarantujemy przyjazne dla środowiska postępowanie z odpadami rzetelnie wypełniając obowiązki zawarte w ustawie o odpadach zapobiegając i zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne.

 

W związku z intensywnym rozwojem działalności w październiku 2023 do grupy kapitałowej HONEST dołączyła Spółka HONEST Sp. z o.o., w której funkcję prezesa Zarządu pełni Pan Karol Kleniewski.

 

Dotychczasowa działalność jednoosobowa HONEST Karol Kleniewski kontynuuje funkcjonowanie w zakresie usługi transportu natomiast pozwolenie na wytwarzanie i przetwarzanie odpadów zostało przeniesione na HONEST Sp. z o.o.

O firmie

50+

ZATRUDNIONYCH PRACOWNIKÓW

O firmie - O FIRMIE Indywidualne podejście

14 lat

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

OfertaIndywidualne podejście

Cały czas staramy się poszerzać ofertę naszej firmy. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, zarówno w przypadku wywozu gruzu, jak i prac ziemnych czy rozbiórki obiektów przemysłowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku, lecz realizujemy zlecenia z całego kraju.

JUŻ ZAWSZE Będziemy dbali o środowisko

O firmieSzeroko pojęta gospodarka odpadami

Odbierane odpady są ewidencjonowane i poddawane procesowi odzysku. Pozostała część transportowana do punktu utylizacji końcowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy działalność o wynajem maszyn budowlanych, prace ziemne i rozbiórki.

O firmie - Szeroko pojęta gospodarka odpadami

ZAUFALI NAM Dołącz
do tych firm

DANE KONTAKTOWE Zapraszamy do kontaktu

Szybki kontakt - DANE KONTAKTKOWE