Mobile Menu
OFERTA

Prace ziemne – Gdańsk

W ramach przeprowadzanych przez nas usług wykonujemy wszelkiego rodzaju prace ziemne w Gdańsku. Zajmujemy się realizacją wykopów pod fundamenty, hal magazynowych i budynków. Zapewniamy korytowanie podłogi, makro i mikro niwelację terenu, a także budowę dróg tymczasowych przy użyciu własnego kruszywa. Świadczymy usługi koparko-ładowarką na terenie Gdańska i wynajem maszyn budowlanych. Wszystkie oferowane przez naszą firmę czynności są zgodne z przepisami i wymaganiami dotyczącymi danego projektu. Zajmujemy się zarówno wykopami, jak i nasypami.

 

Jako prace ziemne określa się wszelkie roboty budowlane, które polegają na wydobyciu gruntu naturalnego i przygotowaniu go pod wytyczne i specyfikację dokumentacji projektowej. Grunt następnie może być transportowany w inne miejsce i przyjmować inny od pierwotnego kształt. Do realizacji takich zadań oferujemy usługi koparko-ładowarką wykonane przez doświadczonych pracowników lub dla osób i firm, chcących zrealizować taką pracę samodzielnie, wynajem maszyn budowlanych.

 

W ramach prac ziemnych zajmujemy się realizacją następujących zadań:

  • wykopy pod fundamenty,
  • korytowanie dróg,
  • makro- i mikro niwelacje terenu,
  • budowy dróg tymczasowych.

 

Do pracy wykorzystujemy nowoczesne koparko-ładowarki i inne narzędzia, dzięki którym prace ziemne przebiegają szybko i sprawnie. Pracownicy firmy Honest mają ogromne doświadczenie w wykonywaniu różnego typu robót ziemnych, a z naszych kompleksowych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm znajdujących się w Gdańsku oraz na terenie całej Polski.

Prace ziemne – Gdańsk
Prace ziemne

Oferta wynajmu maszyn budowlanych

Od lat zajmujemy się nie tylko usługami koparko-ładowarką, pracami ziemnymi i wyburzeniowo-rozbiórkowymi. Oferujemy również wynajmem maszyn budowlanych – głównie na terenie Gdańska. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji obsługiwanym przez doświadczonych i wykwalifikowanych operatorów. Zapewniamy maszyny do zagęszczania, przesuwania i odspajania urobku. Wszystkie prace prowadzimy zgodnie z aktualnymi normami budowlanymi i przepisami BHP.

 

Wynajem maszyn budowlanych to rozwiązanie polecane dla firm, które wykonują prace ziemne i usługi ładowarko-koparką sporadycznie, ponieważ nie wymaga inwestycji we własne maszyny. Skorzystanie z usług naszej firmy daje zapewnienie, że wypożyczany sprzęt budowlany jest sprawny i bezpieczny.

 

Do realizacji części prac ziemnych wykorzystujemy własne kruszywo. Przeprowadzamy usługi koparko-ładowarką zgodnie ze sztuką budowlaną i wymaganiami danego projektu. Z naszego doświadczenia chętnie korzystają Klienci indywidualni i firmy z Gdańska oraz całej Polski.

Oferta wynajmu maszyn budowlanych

DANE KONTAKTOWE Zapraszamy do kontaktu

Szybki kontakt - DANE KONTAKTKOWE