Mobile Menu

Wywóz gabarytów

Wywóz gabarytów to usługa niezbędna dla utrzymania porządku i bezpieczeństwa w przestrzeni. Warto więc skorzystać z oferty profesjonalnych firm, które zapewnią efektywne oraz ekologiczne pozbycie się odpadów gabarytowych. Dbając o nasze otoczenie, przyczyniamy się do poprawy jakości życia dla obecnych i przyszłych pokoleń.


W dzisiejszych czasach rośnie świadomość ekologiczna społeczeństwa, a jednym z jej przejawów jest dbanie o czystość i porządek na terenie miast, wsi oraz miejsc publicznych. Wywóz gabarytów to usługa, która pozwala na profesjonalne i skuteczne pozbycie się odpadów o niestandardowych rozmiarach, niekiedy stanowiących zagrożenie dla środowiska i ludzi. Chociaż ta usługa nie obejmuje wszystkich rodzajów odpadów, to jednak podkreśla istotę odpowiedniego zarządzania nimi oraz dbania o czystość i estetykę przestrzeni miejskiej i nie tylko.


Na czym polega wywóz gabarytów?

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się wywozem gabarytów, czyli odpadów o niestandardowych rozmiarach, znacznie wykraczających poza normy przyjęte dla zwykłych odpadów komunalnych.
Podejmiemy się wywozu śmieci takich jak:
- meble domowe i ogrodowe,
- stolarka okienna,
- sprzęt sportowy,
- lustra w ramie,
- instrumenty muzyczne,
- suszarki i deski do prasowania,
- rowery,
- donice.


Należy pamiętać, że do tego rodzaju odpadów nie zaliczamy zużytych sprzętów elektronicznych i elementów budowlanych czy remontowych.


Oferta firmy HONEST

HONEST to firma, która posiada bogate doświadczenie w zakresie wywozu odpadów . Oferując swoim klientom kompleksowe usługi, HONEST dba o sprawną i bezpieczną realizację zlecenia.


Gdy już wszystko jest przygotowane, ekipa HONEST przyjedzie w ustalonym terminie, a następnie przystąpi do załadunku gabarytów na specjalistyczny samochód. Firma dysponuje różnymi środkami transportu, dostosowanymi do rodzaju i wielkości ładunku, co pozwala na przewóz zarówno dużych jak i małych gabarytów.


Po załadunku gabarytów, ekipa HONEST zajmuje się ich legalnym i odpowiednim utylizowaniem, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Firma dba o to, aby jak największa część zabranych przedmiotów została poddana recyklingowi, a reszta była utylizowana w sposób nie szkodzący środowisku.


Wszystkich Klientów zainteresowanych usługą wywozu gabarytów serdecznie zapraszamy do kontaktu!


DANE KONTAKTOWE Zapraszamy do kontaktu

Szybki kontakt - DANE KONTAKTKOWE