Mobile Menu
OFERTA

Przesiewanie

Nasza firma oferuje usługi przesiewania w Gdańsku. Przesiewanie to inaczej rozdzielenie materiałów według wymaganej klasyfikacji względem uziarnienia oraz rodzaju surowca. Zajmujemy się przesiewaniem gruzu, kruszywa, ziemi oraz odpadów budowlanych. Koszt usługi uzależniony jest od indywidualnych czynników, takich jak zakres zlecenia, czy rodzaj przesiewanego materiału.

Przesiewanie
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Przesiewacze

Do pracy wykorzystujemy przesiewacze mobilne renomowanych producentów. Dysponujemy wysokiej jakości maszynami, charakteryzującymi się wysoką wydajnością oraz niskimi kosztami pracy, dzięki którym przesiewanie nawet najtrudniejszych materiałów nie jest problemem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych oraz firmy nie tylko z województwa pomorskiego ale także całej Polski. Zachęcamy również do zapoznania się innymi wykonywanymi przez nas usługami w ramach szeroko pojętej gospodarki odpadami, jak wyburzanie obiektów przemysłowych i mieszkalnych. Gwarantujemy rzetelne wykonanie powierzonych nam zadań i terminowość. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz najwyższy  poziom usług.

Przesiewacze
Przesiewanie

Jak działa przesiewacz?

Korzystamy z wydajnych przesiewaczy dzielących materiały sypkie (np. kruszywa lub ziarna) na odpowiednie frakcje, jednocześnie je oczyszczając z wielu zanieczyszczeń (np. kamieni, gliny lub ziemi). Wszystkie maszyny działają niezwykle precyzyjnie, dzięki czemu gwarantujemy bardzo sprawny i skuteczny podział kruszców. Nasz sprzęt jest odporny na zapchanie, dzięki czemu charakteryzuje się ogromną wydajnością. Poszczególne etapy przesiewania polegają na sortowaniu materiałów w taki sposób, aby uzyskać kruszce i inne elementy gotowe do dalszej obróbki lub kontroli jakościowej.

Jak działa przesiewacz?

DANE KONTAKTOWE Zapraszamy do kontaktu

Szybki kontakt - DANE KONTAKTKOWE