Mobile Menu
OFERTA

Wynajem kontenerów

Firma Honest z Gdańska oferuje profesjonalne usługi wynajmu kontenerów na odpady gabarytowe, gruz i nieczystości stałe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm znajdujących się na terenie województwa pomorskiego oraz całego kraju. Zapewniamy własne kontenery budowlane, na gruz, odpady o zróżnicowanej pojemności i specjalistyczny sprzęt. Gwarantujemy rzetelną i terminowo wykonaną usługę. Nasze produkty wykorzystane są również podczas prowadzenia prac ziemnych na terenie Gdańska. Oferowane przez nas kontenery budowlane na gruz i odpady komunalne dostępne są od ręki i gotowe do wynajęcia. Charakteryzuje je szczelność i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Zapewniają porządek i bezpieczeństwo podczas wykonywania prac rozbiórkowych i budowlanych. Kontenery pozwalają na mobilność i wygodne przetransportowanie w inne miejsce. Dysponujemy specjalistyczną flotą, pozwalającą na bezpieczne przetransportowanie gruzu i odpadów budowlanych.

Wynajem kontenerów
CO ZNAJDZIESZ

Kontenery budowlane w naszej ofercie

W ofercie firmy Honest z Gdańska znajdują się kontenery budowlane o poniższych parametrach:

 

objętość szerokość [m] długość [m] wysokość [m]
3.5 m3 1.7 3.4 0.8
5 m3 1.75 3.4 1
7 m3 1.75 3.4 1.35
9 m3 1.75 3.4 1.7
14 m3 1.75 3.5 2
20 m3 2.5 6 1.2
30 m3 2.3 6.5 2.25
40 m3 2.5 7 2.3

 

 

Wynajem kontenerów na gruz i inne odpady

 

Jeśli planują Państwo remont lub generalne sprzątanie, warto przygotować się na dużą ilość odpadów budowlanych. Kontenery na gruz przeznaczone są do składowania kafli, płytek ceramicznych i innych odpadów budowlanych, przez co są najlepszym rozwiązaniem na takie sytuacje – mogą je wynająć zarówno klienci indywidualni, jak i firmy lub przedsiębiorstwa remontowo-budowlane. Pozwalają szybko uprzątnąć miejsce, w którym wykonywane były prace budowlane, a tym samym pozbycie się odpadów budowlanych zgodnie z obowiązującym prawem.

 

Wynajęcia kontenera po prostu ułatwia pracę i przyspiesza jej realizację. Zapewniamy podstawienie kontenerów na gruz pod wskazany adres na terenie Gdańska. Kontener natychmiastowo nadaje się do użytku, a o ile podłoże, na którym ma zostać ustawiony, jest utwardzone – nie wymaga specjalnego przygotowania podłoża ani wykonywania fundamentów.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, możemy zaproponować atrakcyjną ofertę wynajmu kontenerów na gruz, w pełni dostosowanych do odbioru tego rodzaju odpadów. Z naszej propozycji mogą skorzystać również firmy i obiekty prowadzące działalność gospodarczą generującą bardzo duże ilości odpadów. Zapraszamy!

 

Kontenery budowlane w naszej ofercie

DANE KONTAKTOWE Zapraszamy do kontaktu

Szybki kontakt - DANE KONTAKTKOWE