Mobile Menu
OFERTA

Wyburzenia i rozbiórki

Kompleksowa oferta wyburzania firmy Honest z Gdańska to także rozbiórki dużych obiektów przemysłowych oraz pojedynczych budynków mieszkalnych. Nasze usługi obejmują rozbiórki wiaduktów, mostów, a także maszyn, linii technologicznych oraz instalacji ciepłowniczych. Przeprowadzamy również rozbiórki infrastruktury drogowej. Nasza firma to doświadczona kadra pracownicza, która dysponuje nowoczesnym sprzętem do realizacji tego rodzaju usług na najwyższym poziomie.

Wyburzenia i rozbiórki
ROZBIÓRKI

Obiektów przemysłowych i mieszkalnych

Choć siedziba firmy Honest znajduje się w Gdańsku, usługę rozbiórki obiektów przemysłowych i mieszkalnych oferujemy klientom indywidualnym oraz firmom z całej Polski. Zapewniamy rzetelne przeprowadzenie prac w ustalonym terminie i z zachowaniem wszelkich wymaganych prawnie zasad bezpieczeństwa. Wszelkie wyburzenia wykonujemy szybko i skutecznie, pozostawiając gotowy teren pod Państwa inwestycję.

Obiektów przemysłowych i mieszkalnych
ROZBIÓRKA

Infrastruktury drogowej

Rozbiórka infrastruktury drogowej to duże przedsięwzięcie wymagające doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu specjalistów oraz nowoczesnego parku maszynowego. Zapewniamy szybką rozbiórkę dróg na terenie całego kraju. Zlecenia realizujemy sprawnie i terminowo, dlatego na przestrzeni wielu lat działalności firmy z naszej oferty prac ziemnych i wyburzania skorzystało wielu zadowolonych klientów. Pracujemy zgodnie ze wszystkimi wymogami bezpieczeństwa oraz standardami higieny pracy. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Infrastruktury drogowej

DANE KONTAKTOWE Zapraszamy do kontaktu

Szybki kontakt - DANE KONTAKTKOWE